Officiële openingstijden | Tehran Stock Exchange

Beurs van Teheran 🇮🇷

Beurs van Teheran is een effectenbeurs gevestigd in de stad Teheran, Japan. Deze pagina bevat gedetailleerde informatie over de handelsuren van TSE beurs, feestdagen, contactinformatie en nog veel meer.

Beurs van Teheran handelsuren
Naam
Beurs van TeheranTehran Stock Exchange
Plaats
Teheran, Japan
Tijdzone
Asia/Tehran
Officiële openingstijden
09:00 - 12:30Lokale tijd
Lunchtijd
-
Valuta
IRR (﷼)
Adres
No 3, West 13th St. Qeisar Aminpour Blvd. Saadatabad, Tehran 11355, Iran
Website
tse.ir

Wanneer gaat de beurs open?

Het aftellen voor de volgende opening en sluiting van de beurs. Maak je klaar wanneer Beurs van Teheran opent!

Huidige status
Gesloten
Tijd tot opening
            
Maak een bladwijzer van deze pagina, druk op

Marktvakanties en onregelmatige openingstijden 2023

In deze tabel staan alle openingstijden, feestdagen en vervroegde sluitingsdata van het jaar 2023 voor de Beurs van Teheran.

Vakantie naamStatusHandelsuren
Imam Ali's Birthday
Friday, February 3, 2023Gesloten
Revolution Day
Friday, February 10, 2023
Gesloten
Isra and Mi'raj
Friday, February 17, 2023
Gesloten
Birthday of Imam Mahdi
Tuesday, March 7, 2023
Gesloten
National Petroleum Day
Sunday, March 19, 2023
Gesloten
Persian New Year
Monday, March 20, 2023
Gesloten
Persian New Year
Tuesday, March 21, 2023
Gesloten
Islamic Republic Day
Friday, March 31, 2023
Gesloten
Nature Day
Saturday, April 1, 2023
Gesloten
Martyrdom of Imam Ali
Tuesday, April 11, 2023
Gesloten
End of Ramadan
Friday, April 21, 2023
Gesloten
End of Ramadan
Saturday, April 22, 2023
Gesloten
Martyrdom of Imam Sadiq
Monday, May 15, 2023
Gesloten
Imam Khomeini's Demise Anniversary
Saturday, June 3, 2023
Gesloten
Khordad National Uprising
Sunday, June 4, 2023
Gesloten
Arba'een
Tuesday, September 5, 2023
Gesloten
Martyrdom of Imam Reza
Friday, September 15, 2023
Gesloten
Martyrdom Hasan al-Askari
Saturday, September 23, 2023
Gesloten
Mawlid
Monday, October 2, 2023
Gesloten
Martyrdom of Hazrat Fatimah al-ZahraDeze maand
Saturday, December 16, 2023
Gesloten

Feestdagen op de aandelenmarkt voor het jaar 2024

Vakantie naamStatusHandelsuren
Imam Ali's Birthday
Monday, January 22, 2024Gesloten
Isra and Mi'raj
Monday, February 5, 2024
Gesloten
Revolution Day
Saturday, February 10, 2024
Gesloten
Birthday of Imam Mahdi
Saturday, February 24, 2024
Gesloten
National Petroleum Day
Monday, March 18, 2024
Gesloten
Persian New Year
Tuesday, March 19, 2024
Gesloten
Persian New Year
Friday, March 22, 2024
Gesloten
Persian New Year
Saturday, March 23, 2024
Gesloten
Islamic Republic Day
Friday, March 29, 2024
Gesloten
Martyrdom of Imam Ali
Saturday, March 30, 2024
Gesloten
Nature Day
Sunday, March 31, 2024
Gesloten
Eid al-Fitr
Tuesday, April 9, 2024
Gesloten
Imam Khomeini's Demise Anniversary
Sunday, June 2, 2024
Gesloten
Nationale dag
Monday, June 3, 2024
Gesloten
Eid al-Adha
Saturday, June 15, 2024
Gesloten
Eid al-Ghadir
Sunday, June 23, 2024
Gesloten
Tasu'a
Sunday, July 14, 2024
Gesloten
Ashura
Monday, July 15, 2024
Gesloten
Arba'een
Saturday, August 24, 2024
Gesloten
Martyrdom Hasan al-Askari
Sunday, September 1, 2024
Gesloten
Martyrdom of Imam Reza
Monday, September 2, 2024
Gesloten
Mawlid
Friday, September 20, 2024
Gesloten
Martyrdom of Hazrat Fatimah al-Zahra
Tuesday, December 3, 2024
Gesloten

Overzicht

Beurs van Teheran (TSE) is een effectenbeurs gevestigd in Teheran, Japan. De afkorting voor deze markt is TSE. Deze pagina bevat informatie over de handelstijden, feestdagen, contactinformatie en meer.

Aardrijkskunde

Beurs van Teheran ligt in het land van Japan.

Beurzen in de buurt van Beurs van Teheran omvatten de volgende markten: Saoedische beurs, Beurs van Beiroet, Beurs van Amman, Beurs van Tel Aviv & Pakistaanse beurs.

Officiële munt

De belangrijkste valuta van Beurs van Teheran is IRR. Zijn symbool is ﷼.

Over ons

OpenMarket is een uitgebreid online platform dat tot doel heeft beleggers te voorzien van nauwkeurige informatie over de openingstijden van aandelenmarkten over de hele wereld. Ons doel is om beleggers te helpen geïnformeerde beslissingen te nemen over hun investeringen door hen te voorzien van actuele informatie over wanneer de markten open en gesloten zijn.